Kurskalender

Barn kursperiode 1-2020

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Mandager13.01.202009.03.202017.02 - vinterferie8
Tirsdager14.01.202010.03.202018.02 - vinterferie8
Onsdager15.01.202011.03.202019.02 - vinterferie8
Torsdager16.01.202012.03.202020.02 - vinterferie8
Lørdager18.01.202021.03.202015.02, 22.02 - vinterferie8
Søndager19.01.202022.03.202016.02, 23.02 - vinterferie8

Barn kursperiode 6-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGanger
Mandager28.10.201916.12.20198
Tirsdager29.10.201917.12.20198
Onsdager30.10.201918.12.20198
Torsdager24.10.201912.12.20198
Lørdager26.10.201914.12.20198
Søndager27.10.201915.12.20198

Voksne kursperiode 1-2020

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Mandager13.01.202009.03.202017.02 - vinterferie8
Tirsdager14.01.202010.03.202018.02 - vinterferie8
Onsdager15.01.202011.03.202019.02 - vinterferie8
Torsdager16.01.202012.03.202020.02 - vinterferie8

Voksne kursperiode 6-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerBegrensninger
Mandager28.10.201916.12.20198-
Tirsdager29.10.201917.12.20198-
Onsdager30.10.201918.12.20198Kun kvinner
Torsdager24.10.201912.12.20198-

Vannaerobic kursperiode 1-2020

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengBegrensningerLedig?
Tirsdager07.01.202017.03.20201107:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinnerJa
Onsdager08.01.202018.03.20201116:4040-45 minMunchs gate 7Kun kvinnerNei, fullt
Onsdager08.01.202018.03.20201117:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinnerJa
Torsdager09.01.202019.03.20201107:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinnerJa

Vannaerobic kursperiode 4-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfoBegrensninger
Tirsdager15.10.201917.12.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager16.10.201918.12.20191016:4040-45 minMunchs gate 7Venteliste!Kun kvinner
Onsdager16.10.201918.12.20191017:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager17.10.201919.12.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Gravide kursperiode 1-2020

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager07.01.202017.03.20201108:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager07.01.202017.03.20201109:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager09.01.202019.03.20201108:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager09.01.202019.03.20201109:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B

Gravide kursperiode 4-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager15.10.201917.12.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager15.10.201917.12.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager17.10.201919.12.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager17.10.201919.12.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B