Kurskalender

Barn kursperiode 6-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGanger
Mandager28.10.201916.12.20198
Tirsdager29.10.201917.12.20198
Onsdager30.10.201918.12.20198
Torsdager24.10.201912.12.20198
Lørdager26.10.201914.12.20198
Søndager27.10.201915.12.20198

Barn kursperiode 5-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Mandager26.08.201921.10.201930.09.20198
Tirsdager27.08.201922.10.201901.10.20198
Onsdager28.08.201923.10.201902.10.20198
Torsdager22.08.201917.10.201903.10.20198
Lørdager24.08.201919.10.201905.10.20198
Søndager25.08.201920.10.201906.10.20198

Voksne kursperiode 6-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerBegrensninger
Mandager28.10.201916.12.20198-
Tirsdager29.10.201917.12.20198-
Onsdager30.10.201918.12.20198Kun kvinner
Torsdager24.10.201912.12.20198-

Voksne kursperiode 5-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerBegrensninger
Mandager26.08.201921.10.201930.09.20198-
Tirsdager27.08.201922.10.201901.10.20198-
Onsdager28.08.201923.10.201902.10.20198Kun kvinner
Torsdager22.08.201917.10.201903.10.20198-

Vannaerobic kursperiode 4-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfoBegrensninger
Tirsdager15.10.201917.12.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager16.10.201918.12.20191016:4040-45 minMunchs gate 7Venteliste!Kun kvinner
Onsdager16.10.201918.12.20191017:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager17.10.201919.12.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Vannaerobic kursperiode 3-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengBegrensninger
Tirsdager06.08.201908.10.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager07.08.201909.10.20191016:4040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager07.08.201909.10.20191017:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager08.08.201910.10.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Gravide kursperiode 4-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager15.10.201917.12.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager15.10.201917.12.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager17.10.201919.12.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager17.10.201919.12.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B

Gravide kursperiode 3-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager06.08.201908.10.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager06.08.201808.10.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager08.08.201910.10.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager08.08.201910.10.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B