Kurskalender

Barn kursperiode 3-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Mandager26.08.201921.10.201930.09.20198
Tirsdager27.08.201922.10.201901.10.20198
Onsdager28.08.201923.10.201902.10.20198
Torsdager22.08.201917.10.201903.10.20198
Lørdager24.08.201919.10.201905.10.20198
Søndager25.08.201920.10.201906.10.20198

Barn kursperiode 2-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Mandager25.03.201927.05.201915.04 og 22.048
Tirsdager02.04.201928.05.201916.048
Onsdager24.04.201919.06.201901.058
Torsdager28.03.201923.05.201918.048
Lørdager30.03.201915.06.201913.04, 20.04, 01.06, 08.068
Søndager31.03.201916.06.201914.04, 21.04, 02.06, 09.068

Voksne kursperiode 3-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerBegrensninger
Mandager26.08.201921.10.201930.09.20198-
Tirsdager27.08.201922.10.201901.10.20198-
Onsdager28.08.201923.10.201902.10.20198Kun kvinner
Torsdager22.08.201917.10.201903.10.20198-

Voksne kursperiode 2-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerBegrensninger
Mandager25.03.201927.05.201915.04 og 22.048-
Tirsdager02.04.201928.05.201916.048-
Onsdager24.04.201919.06.201901.058Kun kvinner
Torsdager28.03.201923.05.201918.048-

Vannaerobic kursperiode 3-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengBegrensninger
Tirsdager06.08.201908.10.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager07.08.201909.10.20191016:4040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager07.08.201909.10.20191017:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager08.08.201910.10.20191007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Vannaerobic kursperiode 2-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerStartVarighetBassengBegrensninger
Tirsdager02.04.201918.06.201916.041107:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager03.04.201919.06.201917.04, 01.05.1016:4040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager03.04.201919.06.201917.04, 01.05.1017:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager04.04.201920.06.201918.04, 30.05.1007:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Gravide kursperiode 3-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager06.08.201908.10.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager06.08.201808.10.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager08.08.201910.10.20191008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager08.08.201910.10.20191009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B

Gravide kursperiode 2-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager02.04.201918.06.201916.041108:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager02.04.201918.06.201916.041109:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager04.04.201920.06.201918.04, 30.051008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager04.04.201920.06.201918.04, 30.051009:10ca. 40 minMunchs gate 7Program B